Zákaznická podpora:info@sipekglass.com
Měna
CZK

O nás

Vítáme Vás na stránkách skleněných produktů od Bořka Šípka. Zakladatelem a jednatelem společnosti byl architekt, designér a sklářský výtvarník Bořek Šípek, který byl zároveň návrhářem všech skleněných výrobků uvedených na stránkách tohoto e-shopu. Bořek Šípek se prácí se sklem věnoval již od svých 16 let. Ke sklu, které se spolu s architekturou stalo velkou vášní jeho života, ho přivedl nevlastní otec, světoznámý sklářský výtvarník René Roubíček.
IMG_3610
50x50
IMG_3574
Všechny skleněné výrobky, které Vám nabízíme, jsou originální kusy ručně vyrobené uměleckými skláři. Hutní výrobu tvoří špičkoví místní umělečtí skláři s dlouholetou praxí. Klademe za cíl navázat na to nejlepší z tradice české sklářské tvorby a neustále posouvat a zvyšovat hranice sklářského výtvarného umění. Chceme Vám nabídnout originální skleněné výrobky špičkové kvality s moderním designem, který nese typický, lehce identifikovatelný rukopis Bořka Šípka.
50x50

Pokud máte zájem o luxusní české dekorativní sklo, jste na správném místě! Náš internetový obchod nabízí produkty všech cenových kategorií. Najdete zde originální užitkové sklo, exkluzivní luxusní dekorativní sklo vyrobené v limitovaných edicích, skleněný nábytek, netradiční osvětlení, dárkové předměty i speciální unikátní skleněné objekty vytvořené na zakázku.

Snažíme se, aby velký odkaz, který nám Bořek Šípek zanechal, jeho neskutečné množství nádherných skleněných děl, přetrval, a proto máte stále možnost si jeho umělecká díla zakoupit a těšit se nich.

Máte zájem o sklo, nábytek nebo jiné výrobky navrženy Bořkem Šípkem, ale zatím jste je nenašli na našem e-shopu? Prosím napište nám a my Vám obratem zašleme nabídku a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Váš Bořek Šípek E-shop/Petr Mader

IMG_3250